Szöllősi Eszter elnök +36 30 441 1854 | Majoros Zsuzsa elnökhelyettes +36 30 275 6239 info@buzaviragegyesulet.hu

Állatasszisztált terápia bemutatkozó óra

Állatasszisztált terápiás foglalkozás zajlott szerda délután az Ifjúsági házban. A program célja a gyermekek mozgásának, gondolkodásának, kreativitásának és figyelmének fejlesztése, valamint a tanulási nehézségek kialakulásának prevenciója játékos keretek között.
Az eseményt a Búzavirág Gyermekekért Egyesület szervezte.

Állatasszisztált terápia az Ifjúsági házban

Állatasszisztált terápiás foglalkozás zajlott szerda délután az Ifjúsági házban. A program célja a gyermekek mozgásának, gondolkodásának, kreativitásának és figyelmének fejlesztése, valamint a tanulási nehézségek kialakulásának prevenciója játékos keretek között.Az eseményt a Búzavirág Gyermekekért Egyesület szervezte.

Közzétette: Hírcentrum Várpalota – 2017. május 3.