Szöllősi Eszter elnök +36 30 441 1854 | Majoros Zsuzsa elnökhelyettes +36 30 275 6239 info@buzaviragegyesulet.hu
Mindannyian MÁSOK Vagyunk

“Mindannyian MÁSOK vagyunk” előadás 2017.11.29

A “MÁSSÁG” csupán a mi gondolatainkban létező téves megkülönböztetés, egy lehetőség arra, hogy egy csoportba rendezzük azokat, akik különböznek tőlünk… De vajon mi nem különbözünk?

Mindannyian mások vagyunk címmel indított előadássorozatot a Búzavirág Gyermekekért Egyesület. Az első alkalmat szerda délután tartották a Krúdy Gyula Városi Könyvtárban. Az érdeklődők megismerhettek két eltérő fejlődésű fiatalt, betekintést nyerhettek az ő gondolkodásmódjukba, élethez való hozzáállásukba és mindennapjaikba. Hurda Dóri és Egle Botond őszintén vallottak arról is, mit éreztek, amikor a “másságukat” alátámasztó diagnózisukat megkapták.