Szöllősi Eszter elnök +36 30 441 1854 | Majoros Zsuzsa elnökhelyettes +36 30 275 6239 info@buzaviragegyesulet.hu
3. Fotó

2019. június 28 – Szülő klub

Első alkalommal tartottuk meg az EFOP-1.5.2-16-2017-00010 pályázati forrásból biztosított Szülőcsoportunkat.

A résztvevők és a foglalkozásvezető megismerkedtek egymással. A szülők néhány mondatban felvázolták nehézségeiket, ami miatt jelentkeztek a csoportba. Egyeztetésre és elfogadásra kerültek az alapvető csoportszabályok, valamint a csoport tematikája, felépítése. A résztvevők megfogalmazták elvárásaikat a csoporttal kapcsolatban.

A szülők egy olyan közösségbe kerültek, ahol a problémáik hasonlóak, ezért könnyebben megértik egymást.

Az első és második foglalkozáson a megismerkedés során a szülők megtapasztalhatták, hogy nincsenek egyedül problémáikkal. A felmerült témákat megbeszéltük, szakemberként rávilágítottam a helyzetük lehetséges megoldására.